Linedance workshop

22.11.2022

3-5 februar blir det linedance workshop i våre lokaler. I samarbeid med Seksjon for swing, salsa og linedance i Norges danseforbund

Cato Larsen er en av Norges fremste instruktør, koreograf og ambassadør innen Linedance grenen.
Etter starten i 1997 med egne kurs både lokalt og nasjonalt har han opparbeidet seg en solid kunnskap og erfaring.
Siden den spede starten i mai 1997, har Cato jobbet både hardt og trutt for å oppnå det han i de siste årene har gjort, nemlig å ha dansen som et levebrød. Noe som svært få i Norge i dag klarer. Spesielt siden Linedance hele tiden har vært en ”nisje” dans. Dette er ikke lengre tilfelle.

En dyktig instruktør med mye energi og humør og ikke minst tålmodighet, er det som gjenkjenner Cato.
Cato er også den eneste i Norge (pr. aug. ’02) som har sin egenkoreograferte dans ”Festival Fun” publisert i det eneste magasinet i verden dedikert til Linedance, nemlig Linedancer Magazine.
Cato er også en velkommen instruktør rundt om på de forskjellige danse og musikk arrangementer rundt i hele Norge. Vi kan nevne Country festivalen på Vinstra, Country festivalen på Skjåk, Bergen Dance Camp o.s.v.

Påmelding: TRYKK HER

NYHETER

jazzdans%20liten

Jazzdans konkurranseparti

31.08.2023

Vi starter opp et parti for de som ønkser å konkurrere,
Jazzdans konkurranseparti 31-08-2023
YOGA

YOGA

31.08.2023

Endleig kan vi tilby yoga hos BVD
YOGA 31-08-2023
BARNEBALLETT

Barneballett 5-7 år

31.08.2023

Endelig starter vi igjen opp med barneballett
Barneballett 5-7 år 31-08-2023